Përshkrim

Set i prerësit të perimeve për çdo përdorim!

Në jetën e përditshme stresuese, një ushqyerje e ekuilibruar dhe e shëndetshme shpesh lihet anash. Pikërisht për këtë arsye, ia vlen të blini Set Borner V5 PowerLine Plus, me të cilin mund të përgatisni gatimet tuaja në mënyrë të shpejtë.

E veçanta e V5 është se është i vetmi prerës që ju lejon të prisni kube pa i prerë më parë perimet!

Për më shumë se 60 vjet, ne në kompaninë Borner kemi prodhuar prerëse perimesh me cilësi të lartë, me të cilat do të jeni të kënaqur për shumë vite. Pritini feta, kube dhe shkopinj nga frutat dhe perimet për të përmirësuar sallatat me perime të papërpunuara, supat ose pjatat e tjera. Prerësja e perimeve V5 është një vegël shumë e veçantë kuzhine që ju lejon të bëni 10 lloje të ndryshme prerjesh – nga të holla në të trasha, qofshin feta, shkopinj apo kubikë. V5 madje mund të presë kube pa i prerë më parë perimet, gjë që e veçon atë nga të gjitha modelet e tjera dhe e bën atë absolut të gjithanshëm.

Kjo garantohet nga tehet super të mprehtë, të cilat gjithashtu qëndrojnë të mprehta për vite me rradhë dhe kështu garantojnë se mund të mbështeteni në prerësin tuaj. Ju punoni më shpejt, më saktë dhe më të sigurt se kurrë më parë dhe gjithashtu mund të promovoni ushqim të shëndetshëm pavarësisht mungesës së kohës. Sapo të mbaroni me punë, shpëlajeni me ujë për ta pastruar dhe lëreni të kullojë. Është gati për përdorim të ardhëm.

Për ne në Borner, një ushqim i ekuilibruar dhe i shëndetshëm është me të vërtetë i rëndësishëm. Kjo është arsyeja pse ne i kushtojmë vëmendje cilësisë më të mirë gjatë prodhimit. Plastika jonë është pa BPA dhe nuk përmban asnjë zbutës ose lëndë të dëmshme. Prandaj, të gjitha mallrat mund të përdoren pa hezitim, pasi produktet tona janë të sigurta për ushqim.

Dimensionet:

 • V-prerës: 38cm x 15cm x 5,5cm
 • Mbajtësi i ushqimit: 15cm x 11,5cm x 6cm
 • Shtesë e sigurisë dhe prerjes: 23,5cm x 9,7cm x 2cm
 • Shtesa e tehut 3,5 mm: 22 cm x 9,7 cm x 2 cm
 • Shtesa e tehut 7 mm: 22 cm x 9,7 cm x 2,5 cm
 • Kutia e ruajtjes: 18cm x 10,5cm x 6cm
 • Combi Peeler: 21cm x 2cm x 1,5cm

Të dhënat teknike:

 • Presë në 4 trashësi të ndryshme prerjeje
 • Shkopa dhe kube në 4 madhësi të ndryshme
 • Me dorezë ergonomike
 • Me këmbë gome që nuk rrëshqasin
 • Plastikë pa BPA
 • Pa zbutës dhe substanca të dëmshme
 • Thea mikro të imta prej çeliku inox

Përbërësit e grupit të prerësve të perimeve Borner V5 PowerLine Plus

 • Farëse perimesh Borner V 5 PowerLine
 • Shtesë e prerjes
 • Shtesë e sigurisë dhe prerjes 3,5 mm
 • Shtesa e tehut 7 mm
 • Mbajtësi i ushqimit
 • Kutia e ruajtjes
 • Dockingstation
 • Combi Peeler

Plotësoni setin Plus me tasin Borner Multimaker, kjo e bën një aksesor të përsosur për prerësin V5 .

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner

Modeli