Sale

Borner Slicer V3 TrendLine + Tabaka e koleksionit Set bazë

SKU: N/A
Spastroje
Krahasoni

Përshkrim

Ky grup praktik kombinon gjithçka për përgatitje të shpejtë. Tasi i pikave përshtatet në mënyrë të përkryer me prerësin dhe ju mund të grini dhe përgatisni sallata direkt në tas.

Dëshironi të prisni feta klasike dhe të keni vetëm një thikë në dorë? Atëherë seti bazë Borner V3 është i duhuri për ju. Ky set përmban gjithçka që ju nevojitet për të prerë feta në feta të trasha ose të holla në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë. Prerësi V3, një teh me feta që mund ta përdorni në dy forca të ndryshme, një shtojcë sigurie që shërben si mbrojtje e tehut dhe si një insert prerës në lartësinë mesatare, dhe një mbajtëse ushqimi të sigurt që mund ta përdorni për të mbrojtur duart gjatë prerjes.

Tabaka origjinale pikuese Borner si një aksesor është projektuar posaçërisht për prerësin V3 TrendLine V dhe garanton një përshtatje të përsosur dhe të sigurt të prerësit V kur punoni në kuzhinë. Prerjet kapen menjëherë nga tasi. Përveç kësaj, sallatat mund të rregullohen shpejt dhe lehtë direkt në tas. Materiali është rezistent ndaj vajit dhe uthullës dhe i lehtë për t’u pastruar. Pas përdorimit, produktet thjesht mund të lahen nën ujë të rrjedhshëm.

Dimensionet:

  • V-Slicer: 35,5cm x 12,5cm x 5,5cm
  • Mbajtëse frutash: 15cm x 11,5cmx 6cm
  • Fetë dhe insert i sigurisë: 21,5 cm x 9,7 cm x 1 cm
  • Tabakja pikuese: 34cm x 18cm x 8cm

Specifikimet teknike:

  • Presë në 3 trashësi të ndryshme
  • Me këmbë gome që nuk rrëshqasin
  • Plastikë pa BPA
  • Pa plastifikues dhe ndotës
  • Teh prej çeliku inoks të bluara në mënyrë të imët
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

,

Manufacturer

Börner