Përshkrim

Prerës i përshtatshëm i perimeve për rezultate më të mira

Dëshironi të prisni vetëm feta klasike për gratinin e patates, për shembull, dhe keni vetëm një thikë në dorë? Atëherë grupi bazë i prerësit të perimeve Borner V3 është i duhuri për ju. Seti përfshin gjithçka që ju nevojitet për të prerë në mënyrë të sigurtë dhe të shpejtë feta të holla ose të trasha: Prerësja e perimeve V3, një futje sigurie që shërben si mbrojtje për tehet dhe mbron nga dëmtimet dhe ana tjetër shërben si një futje me lartësi mesatare për feta. Gjithashtu, një Insert Slice që mund ta përdorni në dy trashësi të ndryshme dhe një Safety Food Holder që mund ta përdorni për të mbrojtur duart tuaja nga tehet e mprehta të prerësit të perimeve gjatë prerjes.

Ndryshe nga modeli V1, V3 ka këmbë gome për përdorim të sigurt dhe qëndrueshmëri gjatë prerjes. Kjo parandalon rrëshqitjen e prerësit të frutave dhe perimeve dhe e bën prerjen edhe më argëtuese! Për përdorim edhe më të rehatshëm, prerësja e perimeve V3 ka një dorezë në formë ergonomike dhe përshtatet edhe më mirë në dorën tuaj.

Nëse pas një kohe zbuloni se ju nevojiten edhe forma të tjera prerëse, atëherë do të gjeni aksesorët e duhur këtu. Me këto, ju mund të zgjeroni grupin tuaj bazë me funksionet dhe produktet e dëshiruara.

Dimensionet:

 • V-prerës: 35,5 cm x 12,5 cm x 5,5 cm
 • Mbajtësi i ushqimit: 15cm x 11,5cmx 6cm
 • Fetë dhe futje e sigurisë: 21,5 cm x 9,7 cm x 1 cm

Të dhënat teknike:

 • Fetë në 3 trashësi të ndryshme prerjeje
 • Me këmbë gome që nuk rrëshqasin
 • Plastikë pa BPA
 • Pa zbutës dhe substanca të dëmshme
 • Thee inoksi të bluara mikro-gjobë
 • Përbërësit e grupit të prerësve të perimeve Borner V3 TrendLine
 • Fresë perimesh V3 TrendLine
 • Insert i sigurisë
 • Insert për feta
 • Mbajtësi i ushqimit të sigurt
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

,

Manufacturer

Börner

Modeli