Sale

Borner Rosti PowerLine – mbajtës i ushqimit i përfshirë

SKU: N/A
Spastroje
Krahasoni

Përshkrim

Rende ideale për petullat me patate për shtëpinë tuaj

Përgatisni shumë lehtë Rostin Swiss me rende tonën e petullave me patate! Kthejini patatet e papërpunuara dhe perimet e tjera në pjata të shijshme si petulla ose rosti me Borner Rosti PowerLine. Është gjithashtu ideale për të bërë petulla me kunguj të njomë.

Pas përdorimit, rendeja e petullave me patate mund të shpëlahet lehtësisht nën ujë.

Furnizohet si komplet me mbajtës sigurie.

Dimensionet:

  • Rende: 34cm x 13cm x 3,7cm
  • Mbajtësi i ushqimit: 15cm x 11,5cm x 6cm

Të dhënat teknike:

  • Set duke përfshirë mbajtësin e ushqimit
  • Dorëzë ergonomike
  • Plastikë pa BPA
  • Pa plastifikues dhe substanca të dëmshme
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner