Sale

Borner Roko PowerLine – i përfshirë mbajtës ushqimi

SKU: N/A
Spastroje
Krahasoni

Përshkrim

Pretës julienne për përgatitjen e shpejtë të rripave të perimeve të papërpunuara.

Me renden origjinale Börner Roko mund t’i prisni frutat dhe perimet në shirita të holla julienne. Prerësja jonë Julienne pret perimet me rrënjë si karotat, selino, majdanoz ose kohlrabi. Por edhe patatet apo kastravecat mund të grihen dhe të përpunohen në shirita të imët julienne, p.sh. për sallata me perime të papërpunuara. Rreshtat e teheve, të bluara nga të dyja anët, presin sasi të mëdha në kohën më të shkurtër të mundshme, pasi prerja mund të bëhet në të dy drejtimet. Përshtatet në mënyrë të përkryer për përgatitjen e tiganëve me perime si perimet wok. Përveç kësaj, Roko Powerline mund të përdoret në mënyrë ideale si prerëse spageti nga kungulli i njomë dhe të krijoj pjata të shijshme.

Pas përdorimit, thjesht pastroni nën ujë të rrjedhshëm.

Ne rekomandojmë përdorimin e mbajtësit të ushqimit të sigurt, pasi kjo është mënyra e vetme për të mbrojtur në mënyrë të sigurt gishtat e tyre nga tehet.

Dimensionet:

  • Rende Julienne: 33,7 cm x 13 cm x 3,7 cm
  • Mbajtëse frutash: 15cm x 11,5cm x 6cm

Të dhënat teknike:

  • Set duke përfshirë mbajtësin e ushqimit
  • prerje 1,5 mm
  • Dorëzë ergonomike
  • Plastikë pa BPA
  • Pa plastifikues dhe substanca të dëmshme
  • Thea mikrofinale prej çeliku të pandryshkshëm

Zbuloni më shumë rende dhe prerëse nga Börner në botën tonë të produkteve!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner