Përshkrim

XXL Rrudhosje-prerje

Prerësja origjinale e patateve valëshe Borner XXL  , bind me trashësi të veçantë. Mund të pritni vafle  tepër të trasha nga frutat dhe perimet e forta, optimale për patate të skuqura me waffle XXL të skuqura thellë ose për patate të skuqura të shijshme të prera në valë, qoftë si një pjatë anësore për biftek dhe pjata të tjera me mish ose thjesht si një rostiçeri për zhytje. Pamja me waffle dhe onde sjell shumëllojshmëri në pjatë. Fëmijët që zakonisht nuk u pëlqen të hanë fruta ose perime do të kënaqen me mollët, karotat dhe bashkë. Si pjata anësore të zbukuruara në valë ose vaffle prerë.

Ne rekomandojmë përdorimin e mbajtësit të ushqimit të sigurisë Borner, i disponueshëm si aksesor për të gjitha seritë. Të dyja janë të disponueshme këtu së bashku si një grup.

Pas përdorimit, thjesht pastroni nën ujë të rrjedhshëm.

Dinenzionet:

  • Fresë patatesh: 34cm x 13cm x3,7cm

Të dhënat teknike:

  • Pa mbajtëse ushqimore
  • 2 stile të ndryshme prerje të mundshme
  • Prerje me valë 15 mm
  • Prerje vafle 12 mm
  • Dorëzë ergonomike
  • plastikë pa BPA
  • Pa zbutës dhe substanca të dëmshme
  • Tehe mikro të imta të bluara prej çeliku inox
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner