Sale

Borner Powerline Wave-Waffle XXL Cutter – i përfshirë mbajtës për ushqim

SKU: N/A
Spastroje
Krahasoni

Përshkrim

Bëni vetë patate të skuqura ose vafla me perime

Me prerësin origjinal Borner Wave-Waffle Prerësin e patates XXL me mbajtëse frutash, mund ta bëni shum shpejtë. Për shkak të përdorimit të tij të lehtë, prerësi Wave-Waffle XXL mund të integrohet në rutinën tuaj të përditshme të kuzhinës. Prerësja e patateve bind me trashësi të veçantë. Ju mund të prisni valë dhe vafle tepër të trasha nga fruta dhe perime të forta, optimale për patate të skuqura XXL të prera në valë ose për patate të shijshme grilë, qoftë si një pjatë anësore për biftek dhe pjata të tjera me mish ose thjesht si një rostiçeri për zhytje. Pamja me grilë dhe me valë sjell shumëllojshmëri në pjatën tuaj.

Jepini frutave dhe perimeve tuaja një pamje të re: Pritini valë ose vafle në vend të feta të thjeshta. Edhe format e reja të pafytyra si ‘spirelli’ tani mund të priten me ndihmën e mbajtëses së frutave dhe t’i japin ushqimit tuaj diçka të caktuar. Ne rekomandojmë përdorimin e mbajtësit të ushqimit të sigurisë Borner.

Pas përdorimit, thjesht pastroni nën ujë të rrjedhshëm.

Dimensionet:

  • Fresa e patates: 34cm x 13cm x 3,7cm
  • Mbajtësi i ushqimit: 15cm x 11,5cm x 6cm

Të dhënat teknike:

  • Set duke përfshirë mbajtësin e ushqimit
  • 2 stile të ndryshme prerje të mundshme
  • prerje me valë 15 mm
  • prerje vafle 12 mm
  • Dorëzë ergonomike
  • plastikë pa BPA
  • Pa zbutës dhe substanca të dëmshme
  • Teh çelik inox të bluar mikroimet
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner