Borner Multimaker – me ngjyra të plota: Tas me kapak për freski, sitë dhe Multipllakë

SKU: N/A
Spastroje
Krahasoni

Përshkrim

Tasi unik me kapak për  freski, sitë për kullim dhe multipllakë praktike

Multimaker është bërë prej plastike me cilësi të lartë, rezistente ndaj gërvishtjeve. Kjo e bën Multimaker tasin ideal të sallatave për përgatitjen e vakteve të freskëta dhe të shëndetshme, por falë dizajnit dekorativ është i përsosur edhe si tas për servirje. Thjesht vendosni Borner Multiplate në Multimaker dhe futni V5 PowerLine tuaj ose një rende tjetër nga seria PowerLine nga Borner. Tani mund të prisni marule, tranguj, patate ose fruta të tjera direkt në tas për ta mbajtur kuzhinën tuaj të pastër. Mekanizmi i kyçjes së Multiplate dhe këmbët e gomës që nuk rrëshqasin të Multimaker sigurojnë përdorim të sigurt.

Sita e integruar ju lejon të kulloni lehtësisht  domatet, manaferrat ose marulet e sapo lara. Shërbejini fruta të freskëta miqve dhe familjes direkt në tasin që nuk thyhet. Përdorni gjithashtu kapakun për të  mbajtur ushqimin tuaj të freskët për një kohë të gjatë. Kështu që ju keni gjithmonë në dorë një rostiçeri të shëndetshme ose përbërësit e një vakti të shëndetshëm.

Multimaker mund të përdoret në mikrovalë, në mënyrë që të mund të përgatisni me lehtësi pjata të ngrohta ose të shijoni përsëri mbetjet e shijshme nga darka. Përveç kësaj, Multimaker është i sigurt në ngrirje dhe për këtë arsye i përsosur për ruajtjen e produkteve të freskëta. Në këtë mënyrë ju keni në dorë manaferrat e freskëta për smoothie dhe perime krokante edhe në dimër. Për pastrim të lehtë, thjesht vendoseni tasin me kapak në pjatalarëse.

Ky tas praktik është ideal për mbledhjen e perimeve të grira për prerësin tonë të perimeve V5 PowerLine dhe të gjitha rendet PowerLine. Këtu përfshihet rendeja jonë, prerësja  me valë, prerësja me valë XXL, rendeja Roko si dhe Rosti ynë.

Dimensionet:

 • Multimaker: 27cm x 27cm x 15cm
 • Kapaku për të mbajtur ushqimin të freskët: 25cm x 25cm x 3cm
 • Sitë: 17cm x 17cm x 1,5cm
 • Multipllaka: 29cm x 27cm x 4,5cm

Të dhënat teknike:

 • Përfshin kapakun e freskisë, sitën &  Multipllaka
 • I përshtatshëm për të gjithë rendet dhe prerëset e perimeve PowerLine
 • E sigurtë në mikrovalë dhe në ngrirje
 • Kapak me funksion vakum
 • Multiplate e kyçur siguron përdorimin e sigurt të prerësit
 • Këmbë gome që nuk rrëshqasin
 • Lehtësia e përdorimit dhe pastrimit
 • Bërë nga plastika me cilësi të lartë, rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Pa plastifikues dhe BPA
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner