Përshkrim

Krijoni lëngje frutash dhe perimesh të freskëta, të pasura me vitamina me shtrydhësin Borner

Me shtrydhësin manual nga Borner, ju mund të krijoni lëngje të shijshme të shëndetshme në kuzhinën tuaj. Thjesht rrotulloni kapakun për të shtrydhur portokall, limon dhe të ngjashme. Lëngu i frutave derdhet vetë në enën e grumbullimit dhe mbetet vetëm lëvozhga. Me shtrydhësin e agrumeve, ju vendosni se çfarë pini. Shtrydhësi praktik mund të prodhojë lëng të shijshëm dhe të freskët nga përbërës të ndryshëm si portokall, rrush apo edhe luleshtrydhe në një kohë të shkurtër.

Nuk ka asgjë si një lëng portokalli të saposhtrydhur në mëngjes ose një goditje freskie në mes. Me shtrydhëse frutash e perimesh Borner, tani është e mundur që ju të përgatisni lëngun tuaj gjithmonë të freskët. Super i shpejtë dhe super i lehtë.

Koktejet mund të përgatiten edhe sipas dëshirës, me ose pa alkool. Thjesht vendoseni kokën në enën e lëngut dhe shakeri është gati. Bëni pijet tuaja shumëngjyrëshe, të freskëta dhe të pasura me vitamina për mëngjes, ndërmjet vakteve ose për festa.

Thjesht pastroni nën ujë të rrjedhshëm pas përdorimit.

Dimensionet:

  • Juicer: 11cm x 9,5cm x 16cm

Të dhënat teknike:

  • Kurorë plastike
  • Praktike dhe funksionale
  • Pastrimi nën ujë të rrjedhshëm
  • Pa plastifikues dhe BPA
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner