Përshkrim

Informacioni i produktit “Borner Grater-Set Special”

Dëshironi t’i jepni një trajtim të veçantë perimeve tuaja? Borner Grater-Set Special mund të jetë perfekt për ju!

Pritini patatet ose perimet në formë vafle në modele rrjetë me prerësin e valëve Borner-Waffle Cutter shumë shpejtë. Shndërron edhe ngrënësit e kujdesshëm në adhurues të perimeve. Kur nuk është në përdorim, rrëshqisni bllokimin e sigurisë për fëmijë mbi tehe. Kjo siguron ruajtjen e sigurt të prerësit deri në përdorimin e ardhshëm.

Prisni shirita të imët Julienne për sallata krokante me Borner Roko PowerLine. Perimet me rrënjë të forta si karotat ose selino mund të copëtohen në një çast; edhe djathi dhe çokollata janë një copë tortë për tehet e lëmuara të dyanshme.

Mbajtësja e sigurisë ushqimore nga Borner mbron duart tuaja nga tehet Borner me cilësi të lartë dhe jashtëzakonisht të mprehta. Përpunoni frutat dhe perimet tuaja deri në grimën e fundit dhe mbroni gishtat në të njëjtën kohë.

Përpunoni makaronat tuaja me djathë të sapo grirë ose dekorojini ëmbëlsirat tuaja me copa të trashë çokollate – Borner Grater PowerLine ju ofron një shumëllojshmëri zgjedhjesh. Grini djathin, çokollatën, frutat dhe perimet të trashë ose të imët, sipas dëshirës.

Qëroni, dekoroni dhe zbukuroni fruta dhe perime të ndryshme me vetëm një pajisje – qëruesit tonë gjashtë në një. Tehet prej çeliku inox trajtojnë çdo lëkurë dhe maja është e përkryer për gdhendjen e modeleve dekorative në portokall, limon ose rrepkë. Qëruesi gjashtë në një kombinon shumë funksione praktike në një vegël.

Krijoni lëngje të freskëta të mbushura me vitamina me Borner Juicer. Nga portokalli te rrushi apo kivi te pjepri – zgjedhjet janë të pafundme.

Shërbejini mysafirëve tuaj kokteje të freskëta në festën e radhës, thjesht duke e kthyer shtrydhëse frutash në një tundës koktejesh.

Përmbajtja e setit

  • Borner Roko PowerLine
  • Borner Wave-Waffle PowerLine
  • Borner Rape PowerLine
  • Borner Food Safety Holder
  • Borner Juicer
  • Borner Garnish Peeler 6 in 1 with Rasp

Ky Borner-Set-Special është i disponueshëm në ngjyrat portokalli, të bardhë, jeshile, vjollcë dhe të kuqe. Ju lutemi vini re se kompleti i bardhë përmban një shtrydhëse frutash e perimesh të zezë.

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner