Sale

Borner Grater PowerLine – mbajtës i ushqimit i përfshirë

SKU: N/A
Spastroje
Krahasoni

Përshkrim

Rende e gjithanshme e kuzhinës për perime, fruta, djathë dhe çokollatë

Thërrima buke të bërë në shtëpi, grirë çokollatë e imët, lëkura të një fruti agrumesh, parmixhan i grirë imët dhe imët… Këto janë të gjitha mundësitë që ofron rendeja e gjithanshme e kuzhinës Borner PowerLine.
Kjo rende praktike kuzhine kombinon vetitë e imta dhe të vrazhda të rendeve konvencionale në një. Me ndihmën e mbajtësit të ushqimit, mund të grini shpejt dhe lehtë nëpër rende djathi dhe të keni gjithmonë një super rezultat.

Ne ju ofrojmë një rende kuzhine efikase dhe efikase në hapësirë, me të cilën mund të rafinoni lehtësisht pjatat tuaja. Grini fruta, perime, djathë, çokollatë, qëroni agrumet, perimet e papërpunuara si karotat, rrepkat ose mollët dhe shumë më tepër. Rendeja e djathit PowerLine është një ndihmës praktik kur përgatitni ushqime të shëndetshme. Rendeja është veçanërisht e përshtatshme për grirjen e perimeve të forta dhe djathit të fortë. Djathërat më të butë duhet të ruhen në frigorifer për një kohë para se të grihen.

Dorëzimi i rendes së kuzhinës përfshin një mbajtës ushqimi. Ne rekomandojmë përdorimin e Mbajtësit të Sigurisë, pasi kjo është mënyra e vetme për të mbrojtur gishtat tuaj në mënyrë të sigurt.

Dimensionet:

  • Rende: 34cm x 13cm x 3,7cm
  • Mbajtësi i sigurisë: 15cm x 11,5cm x 6cm

Të dhënat teknike:

  • Seti përfshin mbajtësin e ushqimit
  • Mund të përdoret në të dyja anët
  • Sipërfaqe e madhe grirëse
  • Rrjetë e trashë dhe e imët
  • Plastikë pa BPA
  • Pa plastifikues dhe substanca të dëmshme
  • Dhëmbë të mprehtë plastikë

Zbuloni më shumë rende dhe prerëse nga Borner!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner