Sale

Borner Grater dhe Waffle Cutter Powerline – i përfshirë mbajtës për ushqim

SKU: N/A
Spastroje
Krahasoni

Përshkrim

Dyshja perfekte

Sillni më shumë kreativitet në kuzhinën tuaj me këtë set. Pritini patatet, kastravecat, karotat dhe mollët në forma vaffle me valë Waffle PowerLine dhe befasoni mysafirët tuaj. Pamja bie në sy për çdo festë.

Me rende PowerLine, mund të grini perime dhe fruta të forta apo edhe çokollatë në shirita të imët ose të trashë. Rendeja është ideale edhe për grirjen e djathit për picat tuaja. Seti përfshin gjithashtu mbajtësin e ushqimit të sigurt për të siguruar përpunimin më të shpejtë të mundshëm. Gjithashtu mbron gishtat tuaj nga tehet e mprehta të prerësve dhe rendeve Borner.

Të gjitha materialet e përdorura janë të sigurta për ushqimin dhe pa bifenol A (BPA), si dhe plastifikues.

Dimensionet:

  • Rende: 34cm x 13cm x 3,7cm
  • Wave-Waffle: 33,7 cm x 13 cm x 3,7 cm
  • Mbajtësja e sigurisë: 15cm x 11,5cm x 6cm
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , ,