Përshkrim

Qëruesi i perimeve që kombinon të gjitha funksionet

6 në 1 – qëroni, dekoroni, prisni, grini dhe zbukuroni. Të gjitha këto i ofron qëruesi i perimeve nga Borner. Tehu prej çeliku inox me cilësi të lartë nuk do të ndalet në asnjë lëvore. Qëruesi i garniturës është gjithashtu ideal për të bërë karpacio, pasi fetat bëhen veçanërisht të holla.

Me qerpikët dekorues dhe të prerë në pjesën e jashtme, mund të hiqni lehtësisht njollat kafe si sytë e patates ose të dekoroni në mënyrë elegante dhe kreative perimet dhe frutat për pjatat e servirjes. Doreza e qëruesit të perimeve është ideale për prerjen e farave si dhe për zbukurim mbresëlënës. Rendeja e lëvizshme në dorezë grin veçanërisht mirë arrëmyshk, hudhrën ose xhenxhefilin. Materiali i grirë mund të mblidhet në enë me dorezë dhe të përpunohet lehtësisht më tej.

Për pastrim, thjesht shpëlajeni nën ujë.

Hidhini një sy edhe recetave tona krijuese!

Dimensionet:

  • Qërues perimesh: 15cm x 7cm x 2cm

Të dhënat teknike:

  • Teh me cilësi të lartë prej çeliku inox
  • Materiale të sigurta për ushqim
  • Rende e fortë për xhenxhefil, hudhër dhe arrëmyshk
  • Qypa dhe prerëse zbukurimi
  • Presë prerëse precize
  • Formë funksionale
  • E lehtë për t’u përdorur dhe pastruar
  • I përshtatshëm për majtas dhe djathtas
  • Pa plastifikues dhe BPA
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,