Përshkrim

Patatina të shijshme, të bëra vetë, që janë plotësisht pa yndyrë?

Kjo tani është e mundur në pak minuta me Borner Crispymaker.

Përgatitni patate të skuqura dhe të shëndetshme perimesh pa yndyrë dhe aditivë jo të shëndetshëm. Lani dhe qëroni patatet ose perimet e tjera si karotat, majdanozët ose panxharët e kuq për patate të skuqura perimesh. Pritini ato në feta me prerësin tuaj Borner duke përdorur cilësimin më të hollë dhe vendosini në Crispymaker.

Sigurohuni që fetat të mos mbivendosen – në këtë mënyrë patatinat tuaja të bëra vetë do të dalin vërtet krokante. I rregulloni sipas dëshirës me erëza sipas dëshirës dhe vendosini në mikrovalë për të përgatitur patate të skuqura me mikrovalë pa yndyrë. Për ta pastruar, thjesht vendoseni Crispymaker në pjatalarëse. Crispymaker është i disponueshëm individualisht, ose si grup prej 2 pjesësh. Kjo ju mundëson të përgatisni ose një rostiçeri të vogël ndërmjet vakteve ose një sasi më të madhe patatinash të bëra vetë për mbledhje më të mëdha.

Këshillë: Ruani patatet tuaja të mikrovalës në Borner Multimaker me kapak vakum për t’i mbajtur ato të freskëta më gjatë.

Dimensionet:

  • Crispymaker: 24cm x 24cm x 6,5cm

Të dhënat teknike:

  • Patate të skuqura të freskëta në pak minuta nga mikrovala
  • E disponueshme gjithashtu si një grup prej 1
  • E lehtë për t’u përdorur dhe pastruar
  • Pa zbutës dhe BPA
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner