Përshkrim

Paтate të skuqura shtëpiake, të shëndetshme dhe pa vaj

Patate të skuqura perimesh të shijshme pa yndyrë? Me Borner Crispymaker ju mund t’i bëni ato në asnjë kohë. Paramendoni patate të skuqura krokante pa yndyrë dhe aditivë të pashëndetshëm.

Lani dhe qëroni patatet ose perimet e tjera si karotat, majdanozët ose panxhari. Më pas pritini ato në feta më të holla me prerësin tuaj Borner dhe përhapini në Crispymaker. Sigurohuni që fetat të mos mbivendosen – kjo do t’i bëjë patate të skuqura tuaja shtëpiake veçanërisht krokante. Më pas mund t’i rregulloni fetat e perimeve sipas shijes. Tani thjesht vendosini ato në mikrovalë për disa minuta dhe patate të skuqura perimesh të shijshme, pa yndyrë dhe të shëndetshme janë gati. Për të pastruar Crispymaker, thjesht vendoseni në makinë larëse enësh.

Crispymaker është i disponueshëm individualisht ose në një grup prej 2. Kështu që ju mund të bëni sasinë ideale të patate të skuqura shtëpiake për një rostiçeri të vogël midis vakteve ose për një grup më të madh. Këshilla jonë për kënaqësinë më të freskët: Mbani patatet e skuqura në Borner Multimaker me kapakun e tij të freskët.

Dimensionet:

  • Crispymaker: 24cm x 24cm x 4cm

Të dhënat teknike:

  • Patate krokante të freskëta të bëra vetë në pak minuta nga mikrovala
  • E disponueshme gjithashtu si një grup prej 2
  • E lehtë për t’u përdorur dhe pastruar
  • Pa zbutës dhe BPA
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Informacion shtesë

Color

, , , , ,

Manufacturer

Börner