Përshkrim

Shkumëzuesi manual dhe praktik i  qumështit

Mekanizmi inovativ i shkumës së qumështit Borner, rrahja kthehet majtas dhe djathtas duke lëvizur butësisht dorezën lart e poshtë. Në këtë mënyrë, shkumëzimi i qumështit dhe kremit të rrahurit mund të bëhet me përpjekje minimale. Kjo i bën pijet tuaja të nxehta si latte makiato, kapuçino dhe çokollatë veçanërisht kremoze.

Rrahësi i mikserit mund të përdoret për më shumë funksione. Ju mund të tundni salcën e sallatës, vezët, pudingun dhe të verdhat e lëngshme të vezëve si profesionist, pa energji elektrike ose bateri. Pastrohet lehtë duke e shpëlarë nën ujë të rrjedhshëm menjëherë pas përdorimit. Materiali prej çeliku inox me cilësi të lartë dhe të fortë siguron një produkt afatgjatë.

Shkumëza e qumështit është i disponueshëm në dy madhësi.

Pa plastifikues dhe BPA.

Informacion shtesë

size

25cm, 35cm

Manufacturer

Börner