Borner Blade Insert 10mm – aksesorë për Borner V1 ClassicLine, V3 TrendLine and V6 ExclusiveLine

SKU: N/A
Spastroje
Krahasoni

Përshkrim

Kthejeni me lehtësi prerësin tuaj V1, V3 ose V6 në një prerës të skuqjes!

Me shtesën e tehut Borner 10 mm si një aksesor për V1 ClassicLine, V3 TrendLine dhe V6 ExclusiveLine, ju mund të prisni shkopinj të trashë nga fruta dhe perime të forta.

Inserti është veçanërisht i popullarizuar për prerjen e patateve të skuqura të shijshme, rifunksiononi prerësin tuaj në prerësin e përsosur të patate të skuqura! Qofshin të bëra vetë nga patate, karrota, majdanoz apo patate të ëmbla, të skuqurat thjesht shijojnë më mirë.

Duke i prerë frutat me një teh paraprakisht, ju krijoni edhe kube të trashë për supa dhe zierje, për shembull. Për ruajtjen e sigurt të shtesave të tehut, ne rekomandojmë Insert Box-in praktik.

Pas përdorimit, thjesht pastroni nën ujë të rrjedhshëm.

Ju lutemi vini re nëse aksesorët janë të përshtatshëm për prerësin tuaj!

Informacion shtesë

Manufacturer

Börner

Color

, , ,

Modeli

, ,