Borner V6 ExclusiveLine – prerësi i perimeve i klasit të parë i bërë nga çelik inox me cilësi të lartë

Po kërkoni një shtesë ekskluzive për kuzhinën tuaj? Atëherë prerësja e perimeve prej çeliku inox V6 është ideale për ju. Ai jo vetëm që duket i hollë, por gjithashtu përpunon frutat dhe perimet shpejt dhe me saktësi.

V6 është versioni inox i prerësit tonë të njohur të perimeve V3 TrendLine. Ka të njëjtat funksione, por ofron një pamje më premium dhe qëndrueshmëri ekstreme.

Filters