Börner Ренде за тенки парчиња

Borner Macedonia

ден 899.00
Color
orange
purple
white
-
+
Како производ на нашата иновативна DesignLine, рендето не само што е убедливо со елегантниот изглед во светла боја, туку, со совршеното ергономско ракување ја олеснува максимално работата. Сега можете да сечете брзо дури и поголеми количини на зеленчук за салати, супи или прилози, грицкајте слободно и безбедно. Здравата исхрана се базира на свежо подготвени состојки кои не се процесирани индустриски. На тој начин се задржуваат витамините и диеталните влакна, како и вкусовите. Свежи салати, свеж зеленчук како прилог или супи подготвени совршено со помош на нашата машина за сечење. Подготовката на краставици, ротквици, моркови, кромид и други здрави состојки е забавно, а сечењето на тенки парчиња е лесно како еден-два-три. Дури и подготовката на ужина помеѓу оброците ќе се претвори во вистински витален погодок во кој ќе уживате. Пријатниот изглед на овој иновативен помошник во кујната ќе ве натера да сакате да правите вкусни јадења приготвени со свежи состојки. Со својата допадлива боја и ергономски совршен дизајн, ќе ги убеди сите кои сакаат да направат свежи салати, вкусни супи или разни зеленчуци како прилози лесно како трепкање со окото.

Recently Viewed Products