Börner V3 TrendLine Сецко (вклучува лизгач и две сечила) со безбедносен држач за храна

Borner Macedonia

ден 2,499.00
Color
orange
white
-
+
Класичната верзија на оригиналниот Борнер V Сецко. Нашиот разновиден V3 TrendLine сецко брзо и лесно ги сече на парчиња овошјето и зеленчукот. V3 TrendLine Сецко има три различни додатоци за тенки и подебели парчиња, за коцки од 3,5 до 7 милиметри и ленти за помфрит. Вклучениот безбедносен држач на храната ги штити вашите прсти од острите сечила на Борнер.

Брзо, безбедно и здраво!

Нашиот V3 TrendLine Сецко е светски популарен поради неговата издржливост, првокласната германска изработка и е ценет од луѓето насекаде. Патентираното Борнер V-сечило и неговиот дизајн постигнуваат оптимални резултати за сечење со вложување на многу малку напор. За чистење, едноставно исплакнете под млаз вода.

Спецификации на производот:

  • TrendLine Set V3 со три додатоци
  • кутија за складирање на додатоците
  • безбедносен држач за храна
  • достапен во бела и портокалова боја

Recently Viewed Products