Влошка сечило 3,5 мм за Borner V5 PowerLine

SKU: Не е достапно
Исчисти
Споредете

Опис

Проширете го вашиот V5 Основен сет во сецкач за коцки

Со оригиналната влошка со сечилото Borner 3,5 мм како додаток за секачот за зеленчук Borner V5 PowerLine, можете да исечете тенки ленти од зеленчук и совршени коцки од цврсто овошје и зеленчук. Овој додаток е совршен за сечење ситно исечен кромид. Покрај тоа, можете да го користите за да подготвите вкусни нудли од зеленчук за многу кратко време – било да е тоа од тиквички или моркови – нема ограничувања.

За безбедно складирање на влошките на сечилото, ја препорачуваме практичната кутија за вметнување. Едноставно исчистете под млаз вода по употреба.

Ве молиме имајте предвид дали додатоците се соодветни за вашиот сечач!

Дополнителни информации

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner