Овален сад за сечење со фиока за собирање за Borner V5 Powerline Slicer

SKU: Не е достапно
Исчисти
Споредете

Опис

Прецизно монтирано, сигурно поставување за Borner V5 и V6.

Садот за собирање Borner е специјално дизајниран за V5 PowerLine и V6 ExclusiveLine и сите рендиња од серијата PowerLine и гарантира совршено и сигурно вклопување на V-сецкачите. Парчињата се собираат во послужавникот и вашата работна површина останува чиста. Садот е идеален за подготовка на салати, бидејќи сите состојки се рендаат директно во садот и може да се послужат директно во него. Дополнителното сито служи како помош за одводнување на свежо измиени листови салата, овошје и сл.

Технички податоци:

  • Сад за собирање како оригинален додаток за Borner
  • Функционално одговара за V-slicer V5 PowerLine и V6 ExclusiveLine
  • Со сито
  • Отпорен на масло и оцет
  • Лесен за употреба и чистење
  • Без омекнувачи и БПА

Имате Borner машина за сечење зеленчук V3 TrendLine и барате соодветни додатоци? Во нашата продавница ќе го најдете и погодниот сад за капење за V3 машината за сечење зеленчук.

Дополнителни информации

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner