Sale

Borner Rosti PowerLine – вклучен држач за храна

SKU: Не е достапно
Исчисти
Споредете

Опис

Идеално ренде за палачинки од компири за вашиот дом

Подгответе го швајцарскиот Рости многу лесно со нашиот ренде за палачинки од компири! Претворете ги сировиот компир и другиот зеленчук во вкусни јадења како што се палачинки или рости со Borner Rosti PowerLine. Идеален е и за правење палачинки од тиквички.

По употреба, рендето за палачинки од компири лесно може да се исплакне под вода.

Се испорачува како комплет со безбедносен држач.

Димензии:

  • Ренде: 34cm x 13cm x 3,7cm
  • Држач за храна: 15cm x 11,5cm x 6cm

Технички податоци:

  • Поставување со држач за храна
  • Ергономска рачка
  • Пластика без BPA
  • Без пластификатори и штетни материи
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Дополнителни информации

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner