Опис

Кујнскиот ренде за сите прилики

Оригиналното кујнско ренде Borner PowerLine може да се користи од двете страни и да се ренда ситно и грубо. Изрендајте овошје, зеленчук, сирење, чоколадо, кора од цитрус, суров зеленчук како моркови, ротквици или јаболка и многу повеќе. Рендето за сирење PowerLine е практичен помошник при подготовка на здрава храна. Рендето е особено погодно за рендање тврд зеленчук и тврдо сирење. Помеките сирења треба да се чуваат во фрижидер некое време пред да се рендаат.

По употреба, едноставно исчистете под млаз вода.

Испорака без Безбедносен држач, можете да го најдете рендето за сирење вклучувајќи го и безбедносен држач тука .

Димензии:

  • Кујнско ренде: 34cm x 13cm x 3,7cm

Технички податоци:

  • Без држач за храна
  • Може да се користи од двете страни
  • Голема површина за решетка
  • Груба и ситна решетка
  • Пластика без BPA
  • Без пластификатори и штетни материи
  • Остри пластични заби
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Дополнителни информации

Color

, , , ,

Manufacturer

Börner