Borner Dockingstation за V1 ClassicLine, V3 TrendLine, V5 PowerLine и V6 ExclusiveLine

SKU: Не е достапно
Исчисти
Споредете

Опис

Практично, компактно и секогаш при рака

Сакате да го имате вашиот V-сечкач секогаш при рака, но не знаете како најдобро да го складирате? Borner Dockingstation е идеална за ова. Со овој производ, можете да ги складирате сите сечкачи на зеленчук Borner – било да е тоа V1, V3, V5 или V6.

Сечкачот е секогаш при рака кога и да ви треба за да го подготвите оброкот. Вкусни и здрави оброци се подготвуваат за кратко време. Дополнително, Dockingstation е погодна и за складирање на кутијата за влошки и држачот за безбедна храна.

Практичната големина го прави идеален дури и за најмалата кујна за да заштеди простор.

Дополнителни информации

Color

, , , , ,

Manufacturer

Börner