Börner Curly DesignLine

Borner Macedonia

ден 899.00
Color
orange
purple
white
-
+
Исечете го вашето овошје и зеленчук во 10 милиметри широки кадрави ленти за вашите салати или за пржените зеленчуци или како декорација за ладни јадења. Имате можност да сечете краставици, компири, моркови, па дури и ротквица, но, исто така, зелка за салати или како гарнир. Подготовката на пица ќе биде лесно со овој тип на сечење на сирењето во совршени мали ленти.

Recently Viewed Products